spacer.png, 0 kB
BİLGİN İLAÇLAMA 22 ŞUBESİ İLE SEKTÖRÜNDE LİDER KURULUŞ
spacer.png, 0 kB
 

Haşere ilaçlama hizmetlerimiz ile ; böcek ilaçlama ve fare ilaçlama işinde 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Haşere ile mücadele de doğru ve garantili çözüm Bilgin İlaçlama.

Böcek ilaçlama  Böcek ilaçlama

Haşereler dünyanın hemen her yerinde yaşayabilen, taşıdıkları mikrop ve virüslerle birçok hastalığın insanlara bulaşmasına neden olan canlılardır. Bunun yanı sıra, maddi zarara da neden olabilen haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlaması yaptırmak büyük önem taşır. Çok hızlı üreyen hamam böceği, bitki biti, kene, tahta kurusu, karınca gibi haşerelerden ilaçlama yapmadan kurtulmak oldukça zordur. Zira haşereler ilaçlama yapılarak yok edilmediği sürece üremeye devam eder.
Zehirli haşereler, parazitler, gider böcekleri ve fareler başta olmak üzere tüm haşere grup ve türlerine göre özel böcek ilaçlaması yapılmalıdır. Haşerelerin özellikleri, yuva yaptıkları alanlar ve üreme alışkanlıkları birbirinden farklı olduğu için bazı haşereler için çok etkili olan bir ilaç, diğer haşereler için hiçbir etki göstermeyebilir.
Dolayısıyla böcek ilaçlaması için yardım alınacak firmanın gerekli yetkinliklere sahip olması ve profesyonel ilaçlama elemanları ile çalışması büyük önem taşır. Bu durum bir yana Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan firmaların yaptığı uygulamalar sağlık açısından ciddi risklere neden olur. Bu nedenle haşere ilaçlaması için yardım alınacak firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına dikkat edilmelidir.
İlaçlama Yöntemleri
Haşerelerle mücadelede en önemli konulardan biri de doğru ilaçlama yöntemi uygulanmasıdır. Zira ilaçlama yöntemleri, haşerelerden kurtulma açısından büyük önem taşımaktadır. Sıvı ilaçlama ve toz halindeki, jel ya da katı böcek ilaçları ile uygulama yapan haşere ilaçlama servisleri, ilaçlama yöntemlerine de hakim olan personellerle çalışmalıdır.
Örneğin;
hamam böceği ilaçlaması yapılırken, giderler ve mutfak bölümü detaylıca ilaçlanmadığı sürece, yapılan uygulamadan sonuç alınamaz. Bunun yanı sıra pireyi yok etmek için kıyafetler, yatak yorgan araları ve koltuklar iyi bir şekilde ilaçlanmalıdır.
Her haşerenin yuva yaptığı ve sıklıkla görüldüğü alanlar farklı olduğundan, ilaçlama yöntemi haşere türlerine özel olarak uygulanır. Haşere türleri ve ilaçlama yöntemleri konusunda uzman olan böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım almak bu nedenle büyük önem taşır. Böcek ilaçlaması konusunda amatörce çalışan ve uzman elemanlara sahip olmayan firmaların yaptığı uygulamalardan fayda sağlanamaz.
Bilgin İlaçlama Servisi olarak;
İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu yakası ile Bursa illerinin tüm ilçe ve semtlerinde ekonomik ilaçlama hizmeti sunan firmamız, sağlıklı ve garantili böcek ilaçlama uygulamalarına devam etmektedir. Modern ilaçlama ekipmanları ve uzman personellerle hizmet veren firmamız böcek ilaçlaması konusunda %100 garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Vücutları cephalo (baş), thorax (göğüs) ve abdomen (kuyruk) olmak üzere 3 bölümden oluşur.böcek ilaçlama işini uzman ekipler yapmalıdır.Bazı gruplarda bu vücut bölümlerinde kaynaşmalar görülebilir. Baş bölgesinde bir çift anten ve bir çift birleşik göz bulunur. Sınıf özelliği olarak göğüsleri 3 segmentlidir ve her segmentten bir çift bacak çıkar. Çoğunda 2. ve 3. göğüs segmentlerinden birer çift kanat çıkar. Haşereler aleminde "uçma" ilk defa bu grupta ortaya çıkmıştır, ancak böceklerin kanatları, kuşların kanatlarından farklı yapıdadır. Son segmentlerde yapısal değişiklikler sonucu oluşmuş kavuşma organı, cercus uzantıları veya yumurta yerleştirme borusu gibi yapılar görülebilir.İÇERİK İLE İLGİLİ ANAHTA KELİMELER

hamam böcekleri, hamam böceklerinden kurtulmak, hamam böceklerinden korunmak, hamam böceklerinden bulaşan hastalıklar, hamam böcekleriyle mücadele, karafatma böceklerinden kurtulmak, karafatma böceklerinden korunmak, karafatma böcekleri, akar böcekleri, akar böcek, akar böceklerinden kurtulmak, akar böceklerinden hastalık bulaşır mı, kalorifer böcekleri, kalorifer böceklerinden kurtulmanın yolları, kalorifer böceklerinden kurtulmak, kalorifer böcekleriyle mücadele, kırkayak böcekleri, kırkayak böceklerinden kurtulmak, ağaç böcekleri, gümüş böcekleri, gümüş böcekleri ile mücadele, gümüş böceklerinden kurtulmak, gümüş böcekleri hakkında bilgi, gümüş böcekleriyle nasıl mücadele edilir, kulağa kaçan böcek nasıl çıkarılır, kulağa giren böcekler, kulağa giren böcek, sümüklü böcek, sümüklü böcek ilaçlama, sümüklü böcek ilaçlaması, salyangoz böcekleri, tesbih böcekleri, tespih böcekleri nasıldır, tespih böcekleriyle mücadele, tespih böcekleriyle nasıl mücadele edilir, mite böcekleri, kertenkele böcekleri, çiyan böcekleri, çıyan böcekleri, uyuz böcekleri, uyuz böcekleriyle mücadele, deri böcekleri, deri böcekleriyle mücadele etmek, böcek ilaçlama, böcek ilaçlaması, böcek ilaçlama şirketi, böcek ilaçlama şirketleri, böcek ilaçlama firması, böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama servisi, böcek ilaçlama servisleri, böcek ilacı, böcek ilaçları, böcekler, böcek türleri, böceklerden korunmak, böceklerden kurtulmak, zararlı böcekler, böcek yumurtası, böceklerden bulaşan hastalıklar, böcek üremesi, böcek çoğalması, böcek ilaçlama istanbul, böcek ilaçlama izmit, böcek ilaçlama izmir, zehirli böcekleri, böcekler ısırır mı, ısıran böcekler, hastalık bulaştıran böcekler, böcek isimleri, böcek ilaçlama fiyatları, böcek ilacı zehirlenmesi, böcek ilacı markaları, böcek ilacı isimleri, ekonomik fiyata böcek ilaçlama, evde böcek, evdeki böcekler, evde böcek gördüm, böcek opersyonu, böcek kovucu, böcek avcıları, böcek ilaçlama yönetmeliği, böcek ilaçlama mesul müdür, ucuz böcek ilaçlama, böcek ilaçı nereden alabilirim, ev böcek ilaçlama, sokan böcekler, böcek sokması, böcek ısırması, banyo böcekleri, mutfak böcekleri, böcek resimleri, mutfakta böcek, böceklerden nasıl kurtulurum, böcek öldürmek, garantili böcek ilaçlama, güvenilir böcek ilaçlama, güvenilir böcek ilaçlama şirketleri, güvenilir böcek ilaçlama firmaları, güvenilir böcek ilaçlama servisleri, garantili böcek ilaçlama şirketleri, garantili böcek ilaçlama firmaları, garantili böcek ilaçlama servisleri, böcek yok etmek, böcekler nasıl yok edilir, böceklerle mücadele nasıl olur,

BÖCEK VE HAŞERE İLAÇLAMA HAKKINDA GENEL BİLGİLER.      Kullanılacak ilaçlar kalıcı özelliktedir.
     İlaçlamalarımız  ziraat mühendislerimiz kontrolünde uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır.  
     Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına  herhangi bir etkisi yoktur.
     İlaçlama sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.
     İlaçlama ile ilgili servis raporumuz ve resmi sertifikamız ilaçlama teknisyenimiz tarafından size teslim edilecektir.


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB